Kristen Stewart - 5 důvodů, proč ji muži milují

27. února 2010 v 9:23 | Jenny |  Kristen Stewart
Ženy milují Roberta Pattinsona, Robert Pattinson miluje Kristen Stewart. Co je na ní tak přitažlivé? YourTango se to pokusilo zjistit a tady je jejich výsledek:


Není okouzlující. Zatímco by Kristen mohla být považována za krásnou univerzálními standarty, není sexy bomba a ani vysoce udržovaná dáma. Jeden chlápek ji sledoval, pokrčil rameny a řekl: "Je reálná." Poučení? Kluci mají rádi holky, které jsou skutečné (nafalšované, nelíčené, upřímné).


Je v pohodě. Ačkoli si Kristen změnila kvůli natáčení Runaways vzhled v bláznivou image Joan Jett, pořád poutala pozornost lidí. Vyžaduje sebevědomí vypadat jako rockový bombardér a být stále ženou. Jeden chlápek na to řekl: "Má svůj vlastní styl... může mi říkat taťko."


Je nepředvídatelná. Kristen je známá svým zvláštním stylem a schopností strhnout na sebe pozornost. Vzpomínáte si na udělovaní cen MTV, kdy upustila cenu a strhla tak záchvat smíchu v celém publiku? Rozkošné. Jeden člen našeho průzkumu z Anglie řekl, že se lidé snadno začnou nudit. Dívka jako Kristen, která je trochu výstřední, činí věci zajímavými a to udrží chlapa zvědavého.


Je chytrá. Při rozhovorech dobře artikuluje a mluví spisovně, pozorně naslouchá otázkám a promýšlí si odpověď. "Ví, co se děje kolem ní." Potvrdilo se další pravidlo - chytré holky jsou sexy.


Nepotřebuje muže. Jendou věcí, kterou Robert o Kristen řekl je, že je skvělou kořistí. Jen zřídka mluví o vztazích a nerada se baví o svém dlouholetém příteli Michaelovi. Taková temperamentní dívka je pro muže výzvou.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama