Rozhovor s Nikki pro MTV

24. února 2010 v 0:14 | Jenny |  Nikki Reed
Překládala jsem z angličtiny. Kopírujte se zdrojem.
_________________________________________

Stephenie Meyerová popisuje ve svých knihách postavu Rosalie Hale jako nejkrásnější ženu na světě - vysoká, vznešená upírka s dlouhými, světlými vlasy a očima připomínajícíma fialky. Herečka Nikki Reed se ujala této složité role a stala se miláčkem fanoušků, i když neměla ráda Bellu Swan. Tady je rozhovor s Nikki, který vznikl po natočení druhého dílu ságy.


MTV: Jaký je podle tebe největší rozdíl mezi prvními třemi díly knih Twilight ságy?
- Největší rozdíl? No, popisují probíhající milostný příběh. Myslím, že New Moon se točí kolem vznikajícího milostného trojúhelníku a Eclipse to více prohlubuje.

MTV: Jaká je tvá nejoblíbenější scéna v New Moon?
- Cokoli, kde je Taylor Lautner. A neříkám to proto, že hraje většinou bez trička /smích/. Vážně, při každé scéně zapomenete na to, že na půl těla svlečený, protože on je tak neuvěřitelný. Dělá film úžasným.

MTV: Řekni nám něco o svých oblíbených postavách z nového dílu.
- Všichni vlci. Přinesli sebou velmi citelné teplo. Upíři jsou navíc velmi... studení. To je super klišé, ale tam hlavně hodně lidské interakce.

MTV: Jak pokračuje natáčení, vidíš se v Rosalie více či méně?
- Myslím, že čím jsem starší, tím více chápu a odpouštím. Učím se vidět lidi jako lidi a odpouštět jim jejich chyby a myslím, že v životě Rosalie je to stejné.

MTV: Co si myslíš, že je tajemstvím úspěchu série Stmívání?
- Je to univerzální milostný příběh. Pokud se ptáte, proč jsou úspěšné filmy, odpověď naleznete v knihách. Ale jestli se ptáte, proč se lidem líbí, bude to okolnostmi. které jsou mimo náš dosah, mimo naše možnosti. Myslím, že to není skutečné, ale celé je to o myšlence věčného života. Lidé jsou fascinovaní upíry, protože je to pro nás nedosažitelná věc. Láska hlavních postav je nezdravá a nereálná. Lidé jsou fascinovaní takovými situacemi.

MTV: Teď vzniká spousta předmětů s Twilight. Vlastníš něco?
- Vzpomínku na Twilight? /smích/ Nemám panenku Edwarda.
 


Komentáře

1 wedding dresses wedding dresses | E-mail | Web | 14. ledna 2013 v 12:25 | Reagovat

There is obviously a lot to know about this. I think you made some great points in this post.
http://www.askdresses.org

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama