Únor 2010

Fotm na měsíc duben

28. února 2010 v 18:54 | Terííík |  Fotm
Vyber nejhezčí fotku na měsíc duben.

Mě se líbí všechny,ale nejvíc asi 3!

S novým měsíce,spoustu novinek

28. února 2010 v 17:47 | Terííík |  Já a blog
Ahojky,zítra začíná březen a s ním spoustu novinek na tomto blogu.
Pár z nich vám sem napíšu:
1.New dess(hotovo)
2.Projedu všechny sb,a ti co si mě ještě nepřidaali vymažu
3.Budu každý týden kontrolovat kolik mi každy sb napíše komentářů
4.Založíme PHOTM
5.Založíme Hot or Not?
6.doufám že stihnu ukončit soutěž Sonf
Zatím vše,pp
PS: můžete mi tu hlásnout Tu ?Jsem ve finále Sont,předem děkuju.

Kristen Stewart - 5 důvodů, proč ji muži milují

27. února 2010 v 9:23 | Jenny |  Kristen Stewart
Ženy milují Roberta Pattinsona, Robert Pattinson miluje Kristen Stewart. Co je na ní tak přitažlivé? YourTango se to pokusilo zjistit a tady je jejich výsledek:


Není okouzlující. Zatímco by Kristen mohla být považována za krásnou univerzálními standarty, není sexy bomba a ani vysoce udržovaná dáma. Jeden chlápek ji sledoval, pokrčil rameny a řekl: "Je reálná." Poučení? Kluci mají rádi holky, které jsou skutečné (nafalšované, nelíčené, upřímné).


Je v pohodě. Ačkoli si Kristen změnila kvůli natáčení Runaways vzhled v bláznivou image Joan Jett, pořád poutala pozornost lidí. Vyžaduje sebevědomí vypadat jako rockový bombardér a být stále ženou. Jeden chlápek na to řekl: "Má svůj vlastní styl... může mi říkat taťko."


Je nepředvídatelná. Kristen je známá svým zvláštním stylem a schopností strhnout na sebe pozornost. Vzpomínáte si na udělovaní cen MTV, kdy upustila cenu a strhla tak záchvat smíchu v celém publiku? Rozkošné. Jeden člen našeho průzkumu z Anglie řekl, že se lidé snadno začnou nudit. Dívka jako Kristen, která je trochu výstřední, činí věci zajímavými a to udrží chlapa zvědavého.


Je chytrá. Při rozhovorech dobře artikuluje a mluví spisovně, pozorně naslouchá otázkám a promýšlí si odpověď. "Ví, co se děje kolem ní." Potvrdilo se další pravidlo - chytré holky jsou sexy.


Nepotřebuje muže. Jendou věcí, kterou Robert o Kristen řekl je, že je skvělou kořistí. Jen zřídka mluví o vztazích a nerada se baví o svém dlouholetém příteli Michaelovi. Taková temperamentní dívka je pro muže výzvou.


Rozhovor s Nikki pro MTV

24. února 2010 v 0:14 | Jenny |  Nikki Reed
Překládala jsem z angličtiny. Kopírujte se zdrojem.
_________________________________________

Stephenie Meyerová popisuje ve svých knihách postavu Rosalie Hale jako nejkrásnější ženu na světě - vysoká, vznešená upírka s dlouhými, světlými vlasy a očima připomínajícíma fialky. Herečka Nikki Reed se ujala této složité role a stala se miláčkem fanoušků, i když neměla ráda Bellu Swan. Tady je rozhovor s Nikki, který vznikl po natočení druhého dílu ságy.


MTV: Jaký je podle tebe největší rozdíl mezi prvními třemi díly knih Twilight ságy?
- Největší rozdíl? No, popisují probíhající milostný příběh. Myslím, že New Moon se točí kolem vznikajícího milostného trojúhelníku a Eclipse to více prohlubuje.

MTV: Jaká je tvá nejoblíbenější scéna v New Moon?
- Cokoli, kde je Taylor Lautner. A neříkám to proto, že hraje většinou bez trička /smích/. Vážně, při každé scéně zapomenete na to, že na půl těla svlečený, protože on je tak neuvěřitelný. Dělá film úžasným.

MTV: Řekni nám něco o svých oblíbených postavách z nového dílu.
- Všichni vlci. Přinesli sebou velmi citelné teplo. Upíři jsou navíc velmi... studení. To je super klišé, ale tam hlavně hodně lidské interakce.

MTV: Jak pokračuje natáčení, vidíš se v Rosalie více či méně?
- Myslím, že čím jsem starší, tím více chápu a odpouštím. Učím se vidět lidi jako lidi a odpouštět jim jejich chyby a myslím, že v životě Rosalie je to stejné.

MTV: Co si myslíš, že je tajemstvím úspěchu série Stmívání?
- Je to univerzální milostný příběh. Pokud se ptáte, proč jsou úspěšné filmy, odpověď naleznete v knihách. Ale jestli se ptáte, proč se lidem líbí, bude to okolnostmi. které jsou mimo náš dosah, mimo naše možnosti. Myslím, že to není skutečné, ale celé je to o myšlence věčného života. Lidé jsou fascinovaní upíry, protože je to pro nás nedosažitelná věc. Láska hlavních postav je nezdravá a nereálná. Lidé jsou fascinovaní takovými situacemi.

MTV: Teď vzniká spousta předmětů s Twilight. Vlastníš něco?
- Vzpomínku na Twilight? /smích/ Nemám panenku Edwarda.

Jana se rozhodla studovat

23. února 2010 v 19:59 | Jenny |  Já a blog

Nazdárek :D
Opět něco na přečtení :) Sice jsem tu jen jako výpomoc a nevypisuju o sobě osobnější informace, tak vás trošku obeznámím s tím, co se u mě aktuálně děje.

* Konečně jsem ukončila zadávání přihlášek na VŠ. V konečné fázi mám 5 přihlášek. 4 do Olomouce na Univerzitu Palackého a 1 do Prahy na ČVUT. Přemýšlela jsem i nad Univerzitou Karlovou, ale problémem je, že se kryje přijímací řízení a dávám přednost Olomouci.

* Řekla jsem si, že se konečně začnu připravovat k maturitě. Teď se učím je po trochách, tak bych měla snahu trochu zinternzivnit.

* Zaregistrovala jsem se na stránky indares.com, který slouží studentům UP pro jejich projekty v rámci studia a pro osoby je prospěšný tím, že si tam zaznamenáváte fyzickou aktivitu a pak se vám zpracovávají různé grafy a tabulky, ze kterých můžete čerpat. Jde o zdravý životní styl.

* Blbne blog.cz... nic nového :D Všimla jsem si, že nejenom mně, takže si s tím hlavu nelámu...

* Název článku některým z vás možná něco připomněl... "Veronika se rozhodla zemřít" je drama se Sarah Michelle Gellar, které konečně proklouzlo na internet a já jsem neodolala a koukám na něj. V těchto chvílích ho ještě nemám dokoukaný, ale už teď můžu jedině doporučit :)

* Co se týče práce na blogu, tak to trošku flákám, i když mám vypomáhat, ale je to kvůli velkému množství písemek. Nejsem fandou velkého množství článků za den, protože se návštěvníci v závalu informací ztrácejí a stejně mnohdy neprojdou vše. 3 články denně mi osobně vyhovují.

Zatím se mějte,
Jenny